• Detail firmy

Unim, spol. s r.o

Základní popis

Zemní, demoliční a jeřábnické práce, ukládka inertního materiálu. Pískovna. Firma se zabývá těžbou písku, ukládkou interního materiálu, nabízí zemní práce s mechanizací a jeřábnické práce.

Adresa

Všestudy 18
277 46 Všestudy

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47545887

Výrobky, činnosti

Zemní, demoliční a jeřábnické práce, ukládka inert

Zemní, demoliční a jeřábnické práce, ukládka inertního materiálu. Pískovna.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 721 758 057
E-mail: petr.hurdik@seznam.cz
WWW: www.unim.cz

Kontaktní osoba

ing Petr Hrudík - Jednatel

Mobil: +4250 602 343 122
Další firmy v oboru

STAVBY Karpíšek s.r.o.

Jsme česká stavební firma zabývající se kompletní dodávkou průmyslových podlah a betonových staveb se specializací na železobetonové monolitické konstrukce a zemní práce. Naší zvláštností je unikátní systém rekonstrukce silážních žlabů. Zajistíme kompletní servis v průběhu realizace zakázky vč. zpracování projektové dokumentace a statických výpočtů, to vše k Vaší plné spokojenosti.

Ondřej Silovský

Specializujeme se na rekonstrukce domů, bytů a bytových jader v panelových domech. Provádíme montáže sádrokartonu a minerálních podhledů. Zajišťujeme malování interiérů, lakýrnické práce, nátěry dveří a zárubní, nátěry fasád a drobné stavební práce. Nabízíme profesionální služby, úklid po dokončení prací je pro nás samozřejmostí. Neváhejte se na nás obrátit.

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.