• Detail firmy

Unika Morava, s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme komplexní vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování daňových přiznání a mezd v Karviné a okolí. Poskytujeme náhradní plnění.

Adresa

Žižkova 2364/56
733 01 Karviná

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29394147

Výrobky, činnosti

Účetnictví, daňová evidence, zpracování mezd

Poskytuje komplexní vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování daňových přiznání a mezd v Karviné a okolí. Zpracování účetních dokladů, vedení stanovených knih a evidencí, zastupování na úřadech, převoz dokladů. Poskytujeme náhradní plnění.

Kontaktní údaje

Telefon: 732 503 520
E-mail: info@unikamorava.cz
WWW: www.unikamorava.cz

Kontaktní osoba

Ing. Lucie Tomanová - Obchodní reprezentant

Mobil: +420 724 554 919
E-mail: tomanova@unikacentrum.cz

Ing. David Jelínek - Jednatel

Další firmy v oboru

Bc. Jiřina Sloviočková

Nabízíme kompletní účetní servis a poradenství fyzickým a právnickým osobám. Nabízíme pravidelné zpracování mezd, finanční plánování, rekonstrukce účetnictví a další služby.

ABC.ENTERPRISE a.s.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti účetnictví, daňové agendy, personalistiky a ekonomického poradenství. Nabízíme ekonomické a finanční poradenství pro začínající i zkušené podnikatelé, externí vedení účetnictví, účetní supervizi, mzdové poradenství, zpracování daňových přiznání, personální audit a mnoho dalšího. Zajišťujeme i pronájem sídla společnosti.

SurTech CZ

Vedení účetnictví pro fyzické a právnické osoby, daňové evidence, ekonomické a finanční analýzy a zpracování mzdové agendy. Služby poskytujeme fyzickým i právnickým osobám z Ostravy a okolí.