• Detail firmy

UNIGRANIT Písek a.s.

Základní popis

Zpracováváme a dodáváme přírodní kámen včetně dlažeb i obkladů. Stavíme hospodářské budovy, rodinné domy či pozemní stavby. Provádíme rekonstrukce.

Adresa

Italská 35
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62526219
DIČ:  CZ62526219
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  28

Výrobky, činnosti

Těžba a zpracování kamene

Kontaktní údaje

Mobil: +420 221 416 660
E-mail: unigrani@pisek.anet.cz
WWW: www.unigranit.cz

Kontaktní osoba

JUDr. Jan Mareš - Člen představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

AZ MOTIV, k.s.

Zajišťujeme stavební kámen pískovec pro využití v interiérových i exteriérových podmínkách. Dodáváme pískovcové obklady, dlažby z pískovce, pískovec pro jezírka, výplně gabionů, pískovec na zdění apod.

CEMEX Czech Republic s.r.o.

CEMEX je předním světovým výrobcem stavebních materiálů, který poskytuje vysoce kvalitní výrobky a služby zákazníkům ve více než 50 zemích. Mexická společnost působí v České republice od roku 2005. CEMEX v Česku provozuje betonárny, štěrkovny, kamenolomy, cementárnu v Prachovicích, cementovou mlýnici v Dětmaroviccíh a výrobnu speciálních přísad do betonu.