• Detail firmy

UNIBUILDING s.r.o.

Základní popis

Společnost nabízí kompletní stavební práce a sanaci budov, dodávku průmyslových podlah, demolice budov i ocelových konstrukcí či likvidaci odpadů, rekontrukce nebo zateplení fasád.

Adresa

Komenského 87/3
460 05 Liberec V - Kristiánov

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28727258
DIČ:  CZ28727258
Rok založení:  2010
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- zemní práce, stavby (výstavba garáží, dílen a malých občanských a průmyslových objektů včetně zhotovení interiérových prvků), atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 177 441
E-mail: unibuildingsro@seznam.cz
WWW: www.unibuilding.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Uchytil - Jednatel

Mobil: +420 724 063 101

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LUSTY spol.s r.o.

Nabízíme komplexní hydroizolační práce včetně fasádních systémů. Dále zajišťujeme dodávku vodorovných střešních plášťů a fasádních systémů, provádíme hydroizolace spodních staveb i střech. Dodáváme nosné konstrukce a průmyslové betonové podlahy. Působíme zejména v Liberci a okolí.

Ladislav Jerie s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti topení, voda a plyn. Zabýváme se kompletními rekonstrukcemi koupelen, montáží tepelných čerpadel, vložkováním a servisem komínů. Dodáváme veškerý materiál pro topení, vodu a plyn.

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.