• Detail firmy

UNIAGRIS Pěnčín, a.s.

Základní popis

Výroba frézovaných a rotačních součástí, obrábění.

Adresa

Pěnčín 285
798 57 Pěnčín

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47904879
DIČ:  CZ47904879

Výrobky, činnosti

CNC obrábění

Kontaktní údaje

E-mail: uniagriskovo@seznam.cz

Kontaktní osoba

Milan Vysloužil

Mobil: +420 732 328 358
E-mail: uniagriskovo@seznam.cz
Další firmy v oboru

KOVO SKŘIPEC, s.r.o.

Od založení firmy se zabýváme třískovým obráběním železných i neželezných kovů a plastů. Máme široký strojový park s velkým množstvím i atypických nástrojů a příslušenství a tak svým zákazníkům můžeme nabídnout obrábění tvarově velmi složitých i rozměrných součástí. Nabízíme kusovou, malosériovou nebo sériovou výrobu. Výrobu provádíme dle projektové dokumentace nebo vzorového výrobku zákazníka.

FOCAM spol. s r.o.

Naše společnost se 40-ti letou slévárenskou tradicí se zabývá výrobou odlitků, jako jsou prototypy, náběhy výrob či náhradní díly. Odlitky převážně z tvárných, vermikulárních a legovaných litin a ocelí vyrábíme v malých i středních sériích. Náš výrobní program zahrnuje rovněž odlitky ze slitin Al a Cu do pískových forem a kokil.

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.