• Detail firmy

UNI KREDIT,spol. s r.o.

Základní popis

Nabízí dokonalý a rychlý finanční servis - okamžitou finanční výpomoc všem právnickým i fyzickým osobám. Finanční půjčky formou zástavy.

Adresa

28. října 438/219
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60320087
DIČ:  CZ60320087
Rok založení:  1994
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Finanční servis

Kontaktní údaje

Fax: +420 596 626 534
E-mail: unikredit@volny.cz
WWW: www.volny.cz/unikredit

Kontaktní osoba

Ing. Petr Řeháček - Jednatel

Telefon: +420 596 626 534
Další firmy v oboru

Auto finance s.r.o.

Zajišťujeme krátkodobé i dlouhodobé nebankovní půjčky a hypotéky bez nutnosti dokládání příjmů nebo nahlížení do registru dlužníků. Poskytujeme řešení pro Vaši finanční situaci. Zprostředkováváme nebankovní půjčky a úvěry, americké hypotéky, konsolidaci půjček, rychlé půjčky online i vyplácení exekucí nemovitostí. Nabízíme nízké úrokové sazby a nízké měsíční splátky.

D.I.S.-FIN s.r.o.

Specializujeme se na služby v oblasti vytěžování a realizace informací, sloužících k zajištění bezpečnosti - ochraně informací, majetku a osob. Zajišťujeme vymáhání pohledávek, odkup pohledávek, zajištění majetku, prověření osob a vyhledávání osob.

EU-Credit s.r.o.

Poskytujeme komplexní servis pro malé, střední a velké firmy - finanční a ekonomické poradenství včetně hypoték, úvěrů, Ready made. Díky našim profesionálním službám na klíč, získáte nejenom časovou, ale i finanční úsporu. Naši specialisté své práci rozumí a o vše se postarají za Vás.