• Detail firmy

UNDERNEATH s.r.o.

Základní popis

Audiotechnika, potřeby pro dj, LED osvětlení, skenery, lasery, efektová zařízení, výrobníky mlhy, reflektory, gramofony, zesilovače, mixpulty, mikrofony, reproduktory, přehrávače, autorádia, automonitory, subwoofery, autoreproduktory, autozesilovače.

Adresa

Křenova 438/7
162 00 Praha 6 - Veleslavín

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28496485
DIČ:  CZ28496485
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

LED osvětlóvací technika

Moduly, lišty, trubice, žárovky, svítidla.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 266 312 871
E-mail: info@djandcar-audio.cz
E-mail: info@underneath.cz
WWW: www.underneath.cz
WWW: www.djandcar-audio.cz

Kontaktní osoba

Juraj Kováč - Jednatel

Mobil: +420 607 544 404
Další firmy v oboru

NOVA LIGHTING s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme profesionální osvětlovací techniku pro divadla, televizní studia či hudební kluby a další stacionární i mobilní systémy scénického a efektového osvětlení. Zajišťujeme rovněž servis osvětlovací techniky, slaboproudé a silnoproudé rozvody, rekonstrukce a vybavení rozvoden. Katalog produktů a realizované zakázky naleznete na našich webových stránkách.

ŠROUBÁRNA MAREK s.r.o.

Naše společnost, s více než stoletou tradicí, se specializuje na zakázkovou kusovou výrobu drátů, niplů a paprsků do kol. Vyrábíme dráty do kol automobilů a motocyklů, a to včetně veteránů a historických kol. Naše produkty dodáváme nejen na tuzemský trh, ale i do zahraničí. Vyvážíme zejména na Slovensko, do Maďarska, Polska a ostatních států EU. Katalog výrobků naleznete na našich www stránkách.

IBS motorpress s.r.o.

Vydavatelství IBS motorpress se specializuje na vydávání odborného časopisu Autoservis, Oldtimer a Motorsport-Ing. Oslovuje profesionály v různých oblastech souvisejících s automobily. Přinášíme Vám také služby našeho firemního servisu a služby na odhady a posouzení vozidel.