• Detail firmy

UMLÁŠEK s.r.o.

Základní popis

Montujeme a dodáváme sádrokartonové systémy, kazetové podhledy, zdvojené podlahy, administrativní a halové objekty na klíč, halové vestavby, přestavitelné příčky, akustické kabiny. Zateplení fasád, revitalizace panelových domů, zemní práce a izolace.

Adresa

Bedřichovická 1199/21
627 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27681742

Výrobky, činnosti

dodáváme sádrokartonové systémy

Kontaktní údaje

Telefon: 548 211 308
E-mail: info@umlasek.cz
WWW: www.umlasek.cz

Kontaktní osoba

Pavel Venera - Jednatel

Mobil: 777 801 758

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SBD, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Rekonstruujeme rovněž parovody. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám", na základě našeho členství v SOD (Seznam odborných dodavatelů). Našimi zákazníky jsou přední české firmy a organizace.

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.

V.Y.O.s.r.o.

Naše firma je zaměřena na výstavbu a rekonstrukce bytových i nebytových objektů, opravy fasád včetně zateplení a výměny oken. Nabízíme prodej okapů a žlabů. Zajišťujeme sanace poškozených balkonů a lodžií - veškeré práce včetně dodávky materiálu s atesty a jednání s úřady. Veškeré práce provádíme se zárukou 36 až 60 měsíců. Obrátíte-li se na nás, zhotovíme Vám nabídku zdarma.