• Detail firmy

Umělecké truhlářství Svoboda, s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme okna - jednoduchá, dvojitá, špaletová, eurookna. Vyrobíme vrata, vnitřní i venkovní dveře, schody a schodiště (točitá jedno i víceramenná). Zhotovíme repliky slohových dveří, vrat, oken, stylový i kancelářský nábytek. Řezbářské práce.

Adresa

Roháčova 768
337 01 Rokycany

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29093031

Výrobky, činnosti

Dvěře, Okna

Kontaktní údaje

E-mail: svoboda.mt@seznam.cz
WWW: www.umelecke-truhlarstvi.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Svoboda - Jednatel

Mobil: +420 603 479 637
Další firmy v oboru

FABIÁN, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na dodávky a montáž stínící techniky. Instalujeme žaluzie, markýzy, rolety, zajišťujeme opravy žaluzií a realizujeme zastínění střešních oken Velux či zasklívaní lodžií. Nabízíme rovněž služby hodinového manžela. Dlouholetá praxe v oboru je zárukou kvalitně odvedené práce. Neváhejte nás kontaktovat!

Jiří Bozděch

Věnuji se kovovýrobě. Specializuji se na zakázkovou výrobu zábradlí, schodů, vrat, dvířek či různých konstrukci z oceli i nerezu. Vyrábím rovněž atypické bytové doplňky a jiné kovové drobnosti. Garantuji kvalitně odvedenou práci a příznivé ceny. Ukázky realizovaných zakázek naleznete na webových stránkách firmy.

TRUHLÁŘSTVÍ Pavel Aubrecht

Truhlářství Volduchy nabízí zakázkovou výrobu z masivu. Vyrábíme nábytek, špaletová okna, dveře, obložky a mnoho dalšího dle přání a požadavků zákazníka. Zabýváme se rovněž renovacemi historických oken.