• Detail firmy

Umělecké truhlářství Svoboda, s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme okna - jednoduchá, dvojitá, špaletová, eurookna. Vyrobíme vrata, vnitřní i venkovní dveře, schody a schodiště (točitá jedno i víceramenná). Zhotovíme repliky slohových dveří, vrat, oken, stylový i kancelářský nábytek. Řezbářské práce.

Adresa

Roháčova 768
337 01 Rokycany

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29093031

Výrobky, činnosti

Dvěře, Okna

Kontaktní údaje

E-mail: svoboda.mt@seznam.cz
WWW: www.umelecke-truhlarstvi.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Svoboda - Jednatel

Mobil: +420 603 479 637
Další firmy v oboru

Jaromír Osvald - Truhlářské práce

Provozuji truhlářství. Zabývám se výrobou, prodejem a montážemi oken, dveří, kuchyňských linek, schodišť, vestavěných skříní, nábytku a dřevěných konstrukcí. Hledáte-li spolehlivého truhláře, neváhejte mě kontaktovat. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na stránkách firmy.

ZAKÁZKOVÉ TRUHLÁŘSTVÍ Josef Toman

Zabýváme se zakázkovou výrobou dveří, oken, schodišť a nábytku z masivu i lamina. Samozřejmostí je použití ABS hran. Dále se zabýváme výrobou vestavěných skříní s použitím kvalitní pojezdové mechaniky pro posuvné dveře. Provádíme i jiné truhlářské práce dle dohody. Garantujeme kvalitně odvedenou práci a rychlé dodací termíny. Nabízíme odbornou pomoc a především zajímavé ceny! Kontaktujte nás.

ZÁMEČNICKÉ PRÁCE - LUBOŠ KRÁL

Specializujeme se na zámečnickou výrobu. Nabízíme výrobu garážových vrat výklopných, křídlových nebo sekčních, průmyslových vrat, vjezdových vrat, křídlových vrat a mříží. Výrobu zajišťujeme dle individuální objednávky. Provádíme i montáže včetně dodání elektrických pohonů.