• Detail firmy

ULTRA Czech s.r.o.

Základní popis

Soustřeďujeme na vývoj vlastních softwarových aplikací v metalurgickém průmyslu, provádíme odborné studie, posudky a technické analýzy, realizujeme měření speciálních vlastností a parametrů materiálů. Zabýváme se rovněž termovizním měřením.

Adresa

28.října 2663/150
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25855743
DIČ:  CZ25855743
  • Služby

Výrobky, činnosti

vývoj softwarových aplikací

vývoj vlastních softwarových aplikací v metalurgickém průmyslu

Kontaktní údaje

E-mail: pavel.berka@ultraczech.cz
WWW: www.ultraczech.cz

Kontaktní osoba

ing. Pavel Berka - Jednatel

Telefon: 602 188 565
E-mail: pavel.berka@ultraczech.cz
Další firmy v oboru

Janoch rekonstrukce s.r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi se specializací na opravy a rekonstrukce dřevostaveb a domků OKAL (STAMO A MULTI). Zajišťujeme výměny oken, podlah či klempířských prvků, montáže dveří, vikýřů a stavební úpravy pro snížení energetické náročnosti budov. Jsme registrovaným partnerem dotačního programu Nová zelená úsporám.

LITABA GROUP s.r.o.

Poskytujeme komplexní energetické poradenství a odbornou pomoc při řešení projektu Modrozelená úsporám. Zaměřujeme se na snižování nákladů za energie včetně zpracování analýzy ZDARMA. Zajišťujeme optimalizaci distribučních sazeb, snížení spotřeby vody, energetický audit a průkazy energetické náročnosti budov. Nabízíme volná místa pro nové kolegy, obchodníky a spolupracovníky v oblasti energetiky.

Auto finance s.r.o.

Zajišťujeme krátkodobé i dlouhodobé nebankovní půjčky a hypotéky bez nutnosti dokládání příjmů nebo nahlížení do registru dlužníků. Poskytujeme řešení pro Vaši finanční situaci. Zprostředkováváme nebankovní půjčky a úvěry, americké hypotéky, konsolidaci půjček, rychlé půjčky online i vyplácení exekucí nemovitostí. Nabízíme nízké úrokové sazby a nízké měsíční splátky.