• Detail firmy

UKRAINIAN ALUMINIUM s.r.o.

Základní popis

Naše společnost nabízí, systémové profily pro tyto druhy výrobků: - dveře a okna různých velikostí a tvarů - vitráže a fasádní systémy - větrané fasády - design nábytku - systémové profily pro vnitřní výzdobou - ploty, stěny interiérů balkónů.

Adresa

Tyršova 1832/7
120 00 Praha 2 - Nové Město

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24228095

Výrobky, činnosti

Slévárna.

Kontaktní údaje

Fax: +420 222 560 700
E-mail: manyasek@ukr-al.com
WWW: www.ukr-al.com

Kontaktní osoba

Ivan Manyasek - Jednatel

Telefon: +420 222 560 700
Mobil: +420 777 278 999
E-mail: manyasek@ukr-al.com
Další firmy v oboru

Nástrojárna NADO s.r.o.

Naše společnost Vám nabízí výrobu a konstrukce lisovacích a tvářecích nástrojů dílenských přípravků a forem na vstřikování termoplastů. Zajišťujeme Vám kompletní výrobu, obnovu, popřípadě opravy jednotlivých nástrojů, ale především Vám zajistíme výrobu nástrojového vybavení pro rychlé zavedení Vašich nových výrobků na trh. Na našich www stránkách najdete ukázku některých výrobků naší nástrojárny.

CENTRIF s.r.o.

Zabýváme se výrobou odlitků s možností dalších povrchových úprav. Náš výrobní program zahrnuje páky, držáky, ozubená kola, kladky, příruby, víka a jiné strojní součástí (i tvarově složitější) a z uměleckých odlitků například plakety, miniatury, sošky, přívěšky, přezky, spony a mnoho jiných produktů ve vysoké kvalitě. Více informací o našich výrobcích naleznete na stránkách firmy.

FOCAM spol. s r.o.

Naše společnost se 40-ti letou slévárenskou tradicí se zabývá výrobou odlitků, jako jsou prototypy, náběhy výrob či náhradní díly. Odlitky převážně z tvárných, vermikulárních a legovaných litin a ocelí vyrábíme v malých i středních sériích. Náš výrobní program zahrnuje rovněž odlitky ze slitin Al a Cu do pískových forem a kokil.