• Detail firmy

Úklidové a stavební práce Praha

Základní popis

Věnujeme se úklidovým službám. Úklidové služby provádíme pro kanceláře, malé obchody i nákupní centra, domy, a další. Zákazník si může zvolit frekvenci úklidu - jednorázový, pravidelný. Provádíme zhotovení vnější kanalizace a pokládáme zámkovou dlažbu. Více informací po kontaktu s námi.

Adresa

Táborská 330/61
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  66666201
DIČ:  CZ7607082131
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kompletní úklidové služby

Provádíme kompletní úklidové služby. Úklidové služby zajišťujeme pro administrativní budovy, kanceláře, obchodní centra, menší obchody, domy, atd. Úklidové služby realizujeme pravidelně nebo jednorázově.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 776 098 864
E-mail: racovadarina@seznam.cz

Kontaktní osoba

Ivan Rac - Majitel

Mobil: +420 776 089 864

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

VÁCLAV BULÍK

Naše společnost poskytuje kompletní stěhovací a dopravní služby. Nabízíme vnitrostátní i mezinárodní autodopravu, stěhování firem, bytů i kanceláří, vyklízecí služby, dodávkovou autodopravu, stěhování těžkých břemen a klavírů, výstavbu sádrokartonových příček, výrobu a montáž nábytku apod.

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.