• Detail firmy

Úklidové a stavební práce Praha

Základní popis

Věnujeme se úklidovým službám. Úklidové služby provádíme pro kanceláře, malé obchody i nákupní centra, domy, a další. Zákazník si může zvolit frekvenci úklidu - jednorázový, pravidelný. Provádíme zhotovení vnější kanalizace a pokládáme zámkovou dlažbu. Více informací po kontaktu s námi.

Adresa

Táborská 330/61
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  66666201
DIČ:  CZ7607082131
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kompletní úklidové služby

Provádíme kompletní úklidové služby. Úklidové služby zajišťujeme pro administrativní budovy, kanceláře, obchodní centra, menší obchody, domy, atd. Úklidové služby realizujeme pravidelně nebo jednorázově.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 776 098 864
E-mail: racovadarina@seznam.cz

Kontaktní osoba

Ivan Rac - Majitel

Mobil: +420 776 089 864
Další firmy v oboru

TOKRA, s.r.o.

Prodáváme, montujeme a demontujeme plastová i hliníková okna či dveře. Nabízíme garážová a průmyslová vrata, rolety i stínící techniku. Dále realizuje zednické práce menšího rozsahu.

PEERZAK.CZ

Poskytujeme služby automyčky, autoservisu a pneuservisu. Pečujeme o Vaše auto komplexně, od pneumatik, až po střechu. Provádíme ruční mytí exteriérů i interiérů vozidel, k dispozici máme také automatickou mycí linku se 6-ti mycími programy a s možností vysokotlakého ručního předmytí naší obsluhou zdarma. Dále nabízíme výměnu pneumatik a vyvážení, drobné opravy vozů všech značek a renovace laku.

Šticha & syn s.r.o.

Provádíme veškeré zahradnické práce. Zajišťujeme realizace a návrhy zahrad či údržbu zeleně. Nabízíme úklidové služby. Provádíme čištění garáží a eskalátorů.