• Detail firmy

Renata Kratinová

Základní popis

Jednorázové i pravidelné úklidy domácností a komerčních prostor, úklid po řemeslnících, žehlení prádla a další domácí práce, mytí oken, sekání trávníků, čištění bazénů, drobné opravy a udržovací práce atd.

Adresa

U Trati 3448/10
400 01 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87761823

Výrobky, činnosti

Jednorázové i pravidelné úklidy

Jednorázové i pravidelné úklidy domácností a komerčních prostor, úklid po řemeslnících, žehlení prádla a další domácí práce, mytí oken, sekání trávník

Kontaktní údaje

E-mail: r.kratinova@seznam.cz
WWW: www.uklidprace.cz

Kontaktní osoba

Renata Kratinová

Mobil: +420 605 174 478
E-mail: r.kratinova@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Miroslav Holenda

Specializujeme se na mytí a čištění vozidel, a to jak interiérů, tak i exteriérů. Provádíme rovněž čištění interiéru pomocí ozónu. Renovujeme lak a světla, plníme klimatizace, včetně zajištění dezinfekce. Součástí služeb je rovněž lepení prasklin čelních skel. Nabízíme nonstop mycí a čistící služby za příznivé ceny. Garantujeme kvalitu a spokojenost - nebojte se svěřit Váš vůz do naší péče!

BUCHEN EKOSERVIS s.r.o.

Specializujeme se na průmyslové čištění. Provádíme sanace betonových a jiných zpevněných ploch. Poskytujeme rovněž služby v oblasti manipulace a nakládání s odpady včetně nebezpečných odpadů. Zajišťujeme likvidace ekologických havárií. Součástí našich služeb je i servis chemických zařízení.

David Soukup

Nabízíme širokou škálu služeb v oblasti úklidu kanceláří, bytových jednotek, domů, obchodů, průmyslových budov atd. Umyjeme pro Vás okna a jiné prosklené plochy, vyčistíme fasády vysokotlakovým strojem WAP, postaráme se o koberce, podlahy, dlažby i čalounění, vyčistíme dřevěný nábytek, vypereme záclony, závěsy či provedeme generální úklid a mnoho dalších služeb.