• Detail firmy

ÚKLID-PRESTO, s.r.o.

Základní popis

Provádíme generální a pravidelné úklidy komerčních, bytových prostor. Předkolaudační úklidy na stavbách, strojové čištění podlah, automobilů, koberců, topení a parní čištění sociálního zařízení. Zajišťujeme úklid společných částí bytových domů.

Adresa

Křimická 398/99
318 00 Plzeň 3 - Skvrňany

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27963985

Výrobky, činnosti

Pravidelné úklidy komerčních, bytových prostor

Kontaktní údaje

E-mail: info@uklidpresto.cz
WWW: www.uklidpresto.cz

Kontaktní osoba

JITKA JINDROVÁ - Jednatel

Mobil: +420 607 608 507

ALEŠ JINDRA - Jednatel

GABRIELA JINDROVÁ - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

NEŽÁRKA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní úklidové služby. Provádíme jednorázové - generální i pravidelné úklidy. Služby nabízíme pro domácnosti i firmy - uklízíme výrobní haly, sklady nebo kanceláře. Používáme speciální stroje a účinnou chemii. Úklidy zajišťujeme vždy dle předchozí domluvy.

Autodoprava J + M Zeman s.r.o.

Naše společnost Vám nabízí přepravu sypkých materiálů od 1t do 30t. Přepravu zajišťujeme sklápěcími vozidly (Tatra 6x6 a 8x8, souprava). Nabízíme práce kropicím vozem (umývání komunikací, dovoz vody) + strojní zametání (traktor + koště vč. sběru). Dále zajišťujeme veškerou stavební techniku (bagry, nakladače, jeřáby, válce). Realizace zpevněných lesních a účelových cest a ploch. Přeprava zboží.

AA - REALCENTRUM s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na úklidové služby. Zajišťujeme správu budov, provádění komplexních úklidů a čisticích prací pro firmy i občany, čištění koberců a čalouněného nábytku, mytí oken, sekání trávy a mnoho dalšího. Kompletní přehled služeb včetně ceníku naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás kontaktovat!