• Detail firmy

UH SERVIS Liberec

Základní popis

Renovace tonerů. Tiskárny, kopírky - prodej, pronájem, opravy a servis. Kompatibilní, renovované tonery, inkoustové náplně Brother, Canon, Epson, HP.

Adresa

Dr. Milady Horákové 425/39
460 01 Liberec IV - Perštýn

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65068696
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Renovace tonerů.

Tiskárny, kopírky - prodej, pronájem, opravy a servis. Kompatibilní, renovované tonery, inkoustové náplně Brother, Canon, Epson, HP, Kyocera, Lanier, Lexmark, Minolta, OKI, Olivetti, Ricoh, Samsung, Sharp, Triumph-Adler, Utax, Xerox.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 486 111 235
Fax: +420 486 111 235
E-mail: info@uhservis.cz
WWW: www.uhservis.cz

Kontaktní osoba

Richard Urban - Majitel

Mobil: +420 602 150 402
Další firmy v oboru

COPIA Liberec s.r.o. - pronájem kopírovacích strojů

Zaměřujeme se na prodej i pronájem kopírovací techniky, tiskáren a multifunkčních zařízení. Zároveň dodáváme sportovní trofeje, poháry, skleněné broušené trofeje, vavřínové věnce apod. Zajišťujeme potisk triček, hrnků, polštářů, látkových tašek, reklamních a dárkových předmětů. Realizujeme velkoformátový tisk plakátů, bannerů apod.

WOIT s.r.o.

Zabýváme se prodejem počítačů. Poskytujeme IT služby, webdesign a grafické práce. Naučíme Vás efektivně využívat aplikace od společnosti Google - google apps. Věnujeme se internetovému prodeji náplní a tonerů, čistících prostředků či personálních počítačů. Specializujeme se na grafické práce - grafické návrhy statických nebo animovaných bannerů.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.