• Detail firmy

ÚČTOSERVIS BRNO, spol. s r.o.

Základní popis

Provádění účetního auditu a přeměn společností. Poskytování ekonomického, účetního a daňového poradenství. Vedení účetnictví, zpracování mezd a daní. Zpracování bankovních a pokladních dokladů i daňových přiznání

Adresa

Strážnická 962/4
627 00 Brno - Slatina

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  41601980

Výrobky, činnosti

účetní a daňové poradenství

Kontaktní údaje

E-mail: uctoservis.brno@seznam.cz
WWW: www.uctoservisbrno.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Bulhart - Jednatel

Mobil: +420 602 517 519
Další firmy v oboru

Soft - Econ, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou ekonomického informačního systému pro firemní prostředí. Nabízíme instalace ekonomického software na zakázku. Zpracováváme externí účetní agendu, externí daňovou agendu, vedení personální agendy a kompletní poradenství v této oblasti.

DIGAMMA Brno, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví. Zajišťujeme zpracování daňových přiznání, vedení daňové evidence, zpracování mezd, účetní audity a zpracování roční účetní uzávěrky. Poskytujeme odborné poradenství.

SB KOMPLET

Zaměřujeme se na vývoj a dodávku firemních informačních systémů a firemních modulů pro firmy, podnikatele i živnostníky. Nabízíme mzdové systémy, manažerské moduly, systémy skladového hospodářství, účetní moduly, firemní účetní moduly, systémy pro podnikatele, fakturační moduly apod. Zároveň poskytujeme pronájem konferenční místnosti či zasedací místnosti.