• Detail firmy

ÚČETNICTVÍ UMB, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se vedením účetnictví, zpracování mzdové agendy, zastupování na úřadech, zpětnou rekonstrukce dat, kompletní správou pohledávek.

Adresa

Osek 45
338 21 Osek

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28000447

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví

Kontaktní údaje

Fax: +420 371 580 381
E-mail: umb@umb.cz
WWW: www.umb.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Brož - Jednatel

Telefon: +420 371 580 380

Věra Brožová - Jednatel

Další firmy v oboru

ÚČETNICTVÍ ŠUMAVA s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví, daňovou evidenci, ekonomické analýzy podniků a podnikatelů. Zajišťujeme daňové poradenství včetně zastupování na úřadech. Věnujeme se poradenství ve strategickém a organizačním vývoji, hodnocení vývoje firmy a další. Dohlédneme na aplikaci daňových předpisů ve firmě. Nově nabízíme vypracování německého daňového přiznání fyzickým osobám zaměstnaným v SRN.

Josef Augusta

Poskytujeme komplexní účetní a daňové služby. Zajišťujeme externí vedení účetnictví, vedení mzdové agendy, personální poradenství, externí účetní a daňové poradenství. Rovněž také provádíme poradenství pro začínající firmy a živnostníky včetně poradenství při zakládání živnosti.

Ing. Jiří Tetzeli - NORD

Zaměřujeme se na agroturistiku a zpracování rostlinných odpadů. Nabízíme poradenství pro zemědělce v oblasti dodací. Zajišťujeme vedení jednoduchého i podvojného účetnictví - revize účetnictví, rekonstrukce účetnictví, vypracování daňových přiznání, optimalizace daňových zatížení apod.