• Detail firmy

Účetnictví LZJ a syn, s.r.o.

Základní popis

Nabídka vedení účetnictví, daní, mezd a personalistiky. Provádění kontrol a rekonstrukcí účetnictví. Zastupování na úřadech.

Adresa

Levského 3201/12
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26211246

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví a daňové evidence

Kontaktní údaje

Mobil: 723 833 967
E-mail: lzj@seznam.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Lebeda - Jednatel

Zuzana Lebedová - Jednatel

Další firmy v oboru

PREMISOFT s.r.o.

Naše účetní kancelář poskytuje kompletní vedení účetnictví pro různé organizace. Nabízíme externí a interní účetní služby, mzdový servis, účetní supervize a controlling, hromadná i individuální účetní školení, účetní školení na míru Vašim požadavkům, implementace SW Premier do firemního prostředí, administraci datových schránek, služby mzdového účetnictví, měsíční přehledy a mnoho dalšího.

Ing. Ladislav Kozák s.r.o.

Naše auditorské kancelář se specializuje na veškeré auditorské služby, audit při převzetí společnosti a odborné daňové poradenství. Nabízíme statutární audit společnosti, zastupování před správcem daně, audit při fúzi společnosti včetně daňových služeb při fúzi. Komunikujeme rovněž v anglickém jazyku.

Ing. Jaroslava Frumarová

Zabývám se komplexní službou v oblasti externího vedení účetnictví. Nabízím vedení daňové evidence, účetnictví a zpracování mezd v účetním programu Pohoda. Také Vás můžu zastoupit v jednání s FÚ, OSSZ i ZP. V neposlední řadě poskytuji finanční a daňové poradenství.