• Detail firmy

Účetnictví Braunschläger s.r.o.

Základní popis

Komplexní účetní služby od od A do Z pro fyzické osoby, živnostníky, družstva, nadace a společnosti. Mzdy a personalistika. Přiznání k dani z příjmu, DPH, elektronická hlášení, přiznání k dani z nemovitosti, převodu nemovitosti, darovací dani.

Adresa

Cornovova 1007/49
618 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28354940
DIČ:  CZ28354940

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 158 024
E-mail: vyhledavace@ucetnibraun.cz
WWW: www.ucetnibraun.cz

Kontaktní osoba

Marek Braunschläger - Majitel

Mobil: +420 604 158 024
E-mail: vyhledavace@ucetnibraun.cz
Další firmy v oboru

EKOFINALL s.r.o.

Nabízíme kompletní účetní a daňový servis, vedení účetnictví, daňové evidence, mzdy, daňová přiznání, účetní závěrky, výkazy státním orgánům.

ŠIK FINANCE s.r.o.

Zajišťujeme externí účetní servis, a to především malým a středně velkým firmám v Brně. Díky externí spolupráci ušetříte nejenom čas, ale i finance, např. náklady na mzdy, výpočetní techniku, software, spotřební materiál nebo různá školení. Neváhejte nás kontaktovat. Postaráme se i o Vaše účetnictví. Garantujeme Vám 100% spokojenost! Reference spokojených klientů naleznete na našich www stránkách.

INCA CZ , s.r.o.

Jsme účetní, daňová a poradenská firma působící na trhu od roku 1990. Mezi naše klienty se řadí různorodé ekonomické subjekty, co do velikosti, potřeb i předmětu podnikání. Patří mezi ně i velké nadnárodní koncerny, často kotované na světových burzách. To vyžaduje naprostou profesionalitu a spolehlivost, kterou můžeme nabídnout i Vám. Běžně komunikujeme v anglickém či německém jazyce.