• Detail firmy

K & V spol. s r.o.

Základní popis

Předmětem činnosti společnosti je zakládání, rekonstrukce a vedení účetnictví, zpracování personální a mzdové agendy, organizační, ekonomické a účetní poradenství, daňové poradenství, advokátní služby, auditorské služby.

Adresa

Veverkova 9/1229
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  14892154
DIČ:  CZ14892154

Výrobky, činnosti

Účetní směrnice

Nabízíme zavedení, vedení a rekonstrukce účetnictví, včetně zpracování optimálních směrnic pro vedení účetnictví.

Kontaktní údaje

Telefon: 233 375 353
Fax: 233 375 357
E-mail: kav@kavdane.cz
WWW: www.kavdane.cz

Kontaktní osoba

JUDr. Martin Kozák - Jednatel

JUDr. Marcela Vojáková - Jednatel

JUDr. František Voják - Jednatel

Další firmy v oboru

ACTA s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetnictví. V rámci naší činnosti zajišťujeme účetní, daňové a ekonomické poradenství a ve spolupráci s auditorským partnerem zajistíme i audity. Náš tým zkušených účetních poradců Vám nabízí služby na profesionální úrovni. Rádi Vás o tom přesvědčíme.

AKUS, s.r.o.

Věnujeme se externímu i internímu účetnictví, zpracování mezd, účetní supervizi a další. Poskytujeme poradenství v oblasti investic do fyzického zlata a stříbra, financí, stavebního spoření nebo rozložení osobního portfolia. Nabízíme individuální přístup a zaměřujeme se na malé a střední firmy.

Area projekt, s.r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zajišťujeme zpracování architektonických studií, dokumentace (územní rozhodnutí, vydání stavebního povolení, provedení staveb, výběr zhotovitele), žádostí o dotace, rozpočtů staveb, výkazů výměr, průkazů energetické náročnosti budov apod. Navrhujeme interiéry, rodinné domy, budovy občanské vybavenosti, průmyslové, dopravní a inženýrské stavby.