• Detail firmy

Účetní servis Ostrov, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence, účetnictví pro neziskové organizace, mzdové účetnictví i pro školství, zpracování daňových přiznání. Dále účetní poradenství. Zastupování na úřadech a to i včetně kontrol.

Adresa

Lidická 1201
363 01 Ostrov

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25244124

Výrobky, činnosti

Účetnictví a daňové evidence.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 353 614 808
E-mail: urbanek@lumir@tkrostrov.cz
WWW: www.ucetniservisostrov.cz

Kontaktní osoba

Lumír Urbánek - Jednatel

Další firmy v oboru

ÚČETNICTVÍ ŠUMAVA s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví, daňovou evidenci, ekonomické analýzy podniků a podnikatelů. Zajišťujeme daňové poradenství včetně zastupování na úřadech. Věnujeme se poradenství ve strategickém a organizačním vývoji, hodnocení vývoje firmy a další. Dohlédneme na aplikaci daňových předpisů ve firmě. Nově nabízíme vypracování německého daňového přiznání fyzickým osobám zaměstnaným v SRN.

TCL Consulting, a.s.

Naše společnost se zaměřuje na dodávku informačních systémů a poskytuje služby v oblasti účetnictví a daní. Na trhu vystupujeme jako generální dodavatel informačních systémů na klíč. Nabízíme komplexní zajištění realizace, analýz, zavedení a servisu. Naše organizace Vám poskytuje i široké služby v účetnictví, daních a ekonomice. Zajišťujeme zpracování a vedení mzdové agendy a dalších.

DEBIT-SET s.r.o.

Nabízíme vedení daňové evidence a kompletní zpracování účetnictví. Zajišťujeme vedení mzdové a personální agendy. Poskytujeme služby fyzickým a právnickým osobám nebo neziskovým organizacím.