• Detail firmy

Účetní a daňová & CG Praha, v.o.s.

Základní popis

Nabízíme ekonomické a daňové poradenství, vedení účetnictví, mzdové agendy, správa bytových družstev a společenství vlastníků.

Adresa

Drahobejlova 1452/54
190 00 Praha 9 - Libeň

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27087204

Výrobky, činnosti

Nabízíme ekonomické a daňové poradenství, vedení ú

Nabízíme ekonomické a daňové poradenství, vedení účetnictví, mzdové agendy, správa bytových družstev a společenství vlastníků.

Kontaktní údaje

Telefon: 266 316 767
E-mail: info@udcg.cz
WWW: www.udcg.cz

Kontaktní osoba

Josef Šedivý - Jednatel

Mobil: 602 200 580

Jana Šedivá - Jednatel

Helena Kovačíková - Jednatel

Další firmy v oboru

Mirabilis office

Zabýváme se vedením účetnictví, daňovým poradenstvím, zpracováním mezd i administrativní agendou pro fyzické a právnické osoby. O účetnictví se Vám postaráme s dostatečnou praxí, s potřebným vzděláním a především kvalitně odvedenou prací. V případě potřeby také poskytujeme školení, včetně školení EET. Poskytujeme FULL SERVIS, jezdíme si pro doklady

SPRÁVA FIREM PRAHA s.r.o.

Specializujeme se na vytváření, nákup a prodej ready made společností připravených k podnikatelským aktivitám. Věnujeme se založení firem na klíč - akciové společnosti, s.r.o., offshore společnosti, asistované založení s.r.o. Zaměřujeme se na poskytnutí virtuálního sídla a kanceláří firem. Poskytujeme služby vedení podvojného účetnictví, mzdového účetnictví a daňové evidence.

Daňová a účetní instituce a.s.

Specializujeme se na vedení účetnictví a daňové evidence. Nabízíme zpracování daňových přiznání, daňové a právní poradenství či přípravu podkladu pro audit. Zabýváme se likvidací společností - zajistíme všechny nutné úkony.