• Detail firmy

Ubytovna Praha Vojáčkova

Základní popis

Ubytovna nabízí kvalitní a levné ubytování pro firmy i jednotlivce. V prostorách naší ubytovny naleznete příjemné zázemí.

Adresa

Vojáčkova 431/2
196 00 Praha 9 - Čakovice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49377566
  • Služby

Výrobky, činnosti

Ubytovna

Ubytovna nabízí kvalitní a levné ubytování pro firmy i jednotlivce. V prostorách naší ubytovny naleznete příjemné zázemí.

Kontaktní údaje

Telefon: 722 110 110
E-mail: info@ubytovna-vojackova.cz
WWW: www.ubytovna-praha-voj...

Kontaktní osoba

Radek Soldát - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HOTEL ČECHIE Praha, a.s.

Vedeme 4-hvězdičkový hotel s wellness a bohatým sportovním vyžitím. 4-hvězdičkový hotel na Praze 8 nabízí ubytování v standardních i nadstandardních pokojích a hotelových apartmánech. V areálu hotelu se nachází krytá tenisová hala, bazén s protiproudem, klimatizované fitness, golfová hala i prostory pro squash. Organizujeme firemní konference na klíč. Pořádáme golfové kurzy.

DAVID PRAHA, s.r.o.

Restaurace Petřínské Terasy v Praze nabízí možnost pořádání firemních akcí, školení, seminářů, svateb nebo různých soukromých oslav. Využít můžete reprezentační prostory, restauraci Koliba s otevřeným ohništěm. 28km za Prahou směr Brno nabízíme prostory s využitím parcourové střelnice pro svatby, teambuilding a jiné akce společně s ubytováním v nedalekém hotelu.

BULIRO CLUB s.r.o.

Pronájem bytových a nebytových prostor ke komerčním účelům včetně parkování v uzavřeném areálu a kompletních služeb. Pronájem zasedacích místností.