• Detail firmy

Ubytovna Bílá Skála

Základní popis

Specializujeme se na levné ubytování nejen pro stavební firmy (dělníci na montážích apod.), ale i jednotlivce. Krátkodobě i dlouhodobě.

Adresa

Povltavská 680
180 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67229778
DIČ:  CZ5758070373
  • Služby

Výrobky, činnosti

Ubytování

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 158 509
E-mail: marketa.kostova@eznam.cz
WWW: www.ubytovaniprostavebnifirmy.o1.cz

Kontaktní osoba

Jiřina Jiránková

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Pivovar Lužiny, s.r.o.

Zabýváme se výrobou vlastního piva a provozujeme minipivovar. Nedílnou součástí výrobny je pivovarská restaurace, pivní bar a sezónní terasa, kde máte možnost si v létě vychutnat grilovaného masíčka či uzené klobásy. Poté Vás provedeme pivovarem, ukážeme výrobní proces a ochutnáte naše speciality. Snažíme se, aby si zákazníci pobyt u nás užili.

Sweet Life s.r.o.

Nabízíme kvalitní a čerstvé pekárenské a cukrářské výrobky. Zajišťujeme výrobu dortů, zákusků, mini dezertů a dalších výrobků dle Vašich přání a požadavků. Dodáváme také dorty pro restaurace a kavárny. Poskytujeme cateringové služby. Dle vašeho přání zrealizujeme výrobu svatebních, narozeninových nebo firemních dortů na zakázku.

U Hrušků s.r.o.

Cukrárna a kavárna U Hrušků v Havlíčkové Brodě nabízí pestrý sortiment dortů, zákusků, minizákusků, pohárů, svatebních buchtiček, teplých i studených nápojů. Tradice naší cukrárny sahá až do roku 1896. Přijďte k nám posedět u dobré kávy, ke které Vám připravíme něco sladkého. Těšíme se na Vás!