Zpět na www.abc.cz
Po - Ne: 15:00 - 19:00
Pštrossova 14
110 00, Praha 1
Česká republika
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

Centrum Apartments Pštrossova Ubytování - Praha 1

Apartmány s WI-FI zdarma v centru Prahy

Moderní apartmány s možností vlastního stravování a WI-FI zdarma najdete přímo v centru Prahy. Apartmány v centru Prahy jsou vyhledávaným ubytováním všech cestovatelů za historií a romantikou hlavního města.

Přátelské prostředí kvalitních ubytovacích služeb

Centrum Apartments Pštrossova představuje přátelské prostředí a kvalitní ubytovací služby - parkoviště, wifi, dovoz potravin, možnost ubytovat našeho domácího mazlíčka, letištní transfer, praní a čištění oděvů atd.

Ubytování s možností vlastního stravování

Apartmány Pštrossova nabízí nejen skvělé ubytování, ale i možnost vlastního stravování. Ubytování s možností vlastního stravování v turisticky lákavé lokalitě, čeká právě na Vás.

Nejlepší poměr kvality a ceny ubytování v Praze

Kvalitní ubytování za příznivé ceny najdete přímo v centru Prahy. Centrum Apartments Pštrossova nabízí nejlepší poměr kvality a ceny v moderních apartmánech na území Prahy.

Rodinné pokoje v historickém centru Prahy

Populární rodinné pokoje v atraktivní lokalitě v centru Prahy, najdete v Centru Apartments Pštrossova. Rodinné pokoje se vyznačují dostatečným prostorem, moderním zařízením, ale i nezbytnými službami, jako je praní, čištění oděvů či žehlení.

Nekuřácké pokoje v centru Prahy 1

Pohodlné ubytování v podobě moderních, svěžích a hlavně nekuřáckých pokojů, najdete v atraktivní lokalitě v centru Prahy. Nekuřácké pokoje v centru Prahy vybízí k příjemnému odpočinku po náročném dni.

Domácí zvířata povolena

V našich apartmánech se soustředíme výhradně na hosta a jeho potřeby a přání, proto jsme také povolili domácí zvířata, za případný poplatek. Domácí zvířata jsou u nás povolena a Vy už nemusíte tesknit nad svým opuštěným domácím mazlíčkem.

Parkoviště, bary i restaurace

Ubytování v moderních apartmánech nabízí nejen dokonalé služby, ale i příznivou lokalitu v podobě parkoviště, ale i dostupných barů, restaurací a obchodů. Přilehlé parkoviště, bary i restaurace jsou našim hostům k službám.

Personál hovoří 8 jazyky

V Centru Apartments Pštrossova se rozhodně domluvíte, náš personál je připraven na všechny eventuality a spolehlivě se domluví 8 světovými jazyky. Dokonalá lokalita v centru Prahy, kvalitní služby a příjemný personál, který hovoří 8 jazyky.