Zpět na www.abc.cz
Po - Ne: 15:00 - 19:00
Pštrossova 14
110 00, Praha 1
Česká republika
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

Centrum Apartments Pštrossova O nás

  • Služby

Poskytujeme komfortní ubytovací služby v moderních, svěžích apartmánech v centru Prahy. Naším cílem je zajistit všem našim hostům naprosté pohodlí a přátelské prostředí. Pokud si toužíte po celodenním putování historickými a romantickými místy Prahy, odpočinout v domáckém prostředí plném porozumění a uživatelsky přívětivých služeb, pak jste u nás na tom pravém místě.

Centrum Apartments Pštrossova reprezentuje atraktivní lokalitu a klidné prostředí působivého domu v centru Prahy, s možností vlastního stravování. Apartmány disponují pohodlným nábytkem, dobře vybavenou kuchyní s myčkou, vlastní koupelnou, pračkou a samozřejmě i WI-FI zdarma a TV placenými kanály. 

Apartmány jsou situovány do inspirativní a turisticky vyhledávané lokality v centru Prahy. Tato část Prahy je vyhlášenou destinací nejen z hlediska turisticky významných pamětihodností, ale i díky snadné dostupnosti restaurací, barů i zajímavých příležitostí k nákupům. Nespornou výhodou je jistě také přilehlé parkoviště a lehce dostupná veřejná doprava.

Apartmány nabízí širokou škálu služeb, nekuřácké prostředí, rodinné pokoje i možnost pobytu domácích mazlíčků. Ubytujte se v příjemném prostředí, za pohodové ceny. Těšíme se na Vás.