Zpět na www.abc.cz
Po - Ne: 15:00 - 19:00
Pštrossova 14
110 00, Praha 1
Česká republika
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

Centrum Apartments Pštrossova

Nabízíme příjemné a pohodlné ubytování v moderních apartmánech v centru Prahy. Apartmány se nachází v turisticky příznivé lokalitě s mnoha příležitostmi k romantickým procházkám i k výletům do oblíbených historických míst. Apartmány nejen vybízí k aktivně strávenému času, ale poskytují nadstandardní komfort.

Nabídky


Ubytování v apartmánech v centru Prahy

Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé ubytování v apartmánech Centrum Apartments Pštrossova, které se nachází v centru Prahy. Apartmány jsou kompletně vybaveny ... [ více informací ]

Apartmán s balkonem

Apartmán s výhledem na Prahu si můžete rezervovat v hotelu Centrum Apartments Pštrossova. Apartmán se nachází nedaleko Staroměstského náměstí či ... [ více informací ]

Romantické pobyty v Praze

Nabízíme ubytování v Centrum Apartments Pštrossova, které je ideální pro romantické pobyty pro páry. Centrum Apartments Pštrossova se nachází v ... [ více informací ]

Výrobky, činnosti


Apartmány s WI-FI zdarma v centru Prahy

Moderní apartmány s možností vlastního stravování a WI-FI zdarma najdete přímo v centru Prahy. Apartmány v centru Prahy jsou vyhledávaným ubytováním všech cestovatelů za historií a romantikou hlavního města.

Přátelské prostředí kvalitních ubytovacích služeb

Centrum Apartments Pštrossova představuje přátelské prostředí a kvalitní ubytovací služby - parkoviště, wifi, dovoz potravin, možnost ubytovat našeho domácího mazlíčka, letištní transfer, praní a čištění oděvů atd.

Ubytování s možností vlastního stravování

Apartmány Pštrossova nabízí nejen skvělé ubytování, ale i možnost vlastního stravování. Ubytování s možností vlastního stravování v turisticky lákavé lokalitě, čeká právě na Vás.

Nejlepší poměr kvality a ceny ubytování v Praze

Kvalitní ubytování za příznivé ceny najdete přímo v centru Prahy. Centrum Apartments Pštrossova nabízí nejlepší poměr kvality a ceny v moderních apartmánech na území Prahy.

Rodinné pokoje v historickém centru Prahy

Populární rodinné pokoje v atraktivní lokalitě v centru Prahy, najdete v Centru Apartments Pštrossova. Rodinné pokoje se vyznačují dostatečným prostorem, moderním zařízením, ale i nezbytnými službami, jako je praní, čištění oděvů či žehlení.

Fotogalerie

<
>

Reference

Výborná lokalita přímo v centru města. Moderně a krásně zařízený apartment se vším co potřebujete. Maximálně nápomocný a vstřícný přístup personálu k nám i našim dětem. Určitě jsme zde nebyli naposled.

Recenze z Booking.com

Výborná poloha ubytování, čistota, maximálně vstřícný přístup personálu.

Recenze z Booking.com

Velmi dobrá lokalita, příjemný personál, krásně zařízeno...velká spokojenost :)

Recenze z Booking.com

Všetko bolo super, boli sme veľmi spokojný, nenašiel som nejaké nedostatky.

Recenze z Booking.com
<
>
Centrum Apartments Pštrossova
Pštrossova 14, 110 00 Praha 1
Česká republika