• Detail firmy

UBC LOGISTYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Základní popis

Zabýváme se prodejem chladící a výčepní techniky. V sortimentu naleznete pivní chlazení, pivní chladiče, výčepní kohouty, výčepní stojany, výčepní zařízení, narážeče a také chladící vitríny.

Adresa

Pražákova 506/39
619 00 Brno - Horní Heršpice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28300530
DIČ:  CZ28300530
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výčepní technika a zařízení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 543 250 686
E-mail: a.alexeyev@beer-co.com
E-mail: brno@beer-co.com
WWW: www.pivnichladice.cz

Kontaktní osoba

Anton Alexeyev - Jednatel

Mobil: +420 775 676 812
E-mail: a.alexeyev@beer-co.com
Další firmy v oboru

istG, spol. s r.o.

Zabýváme se kompletním prodejem výrobků pro domácnost a zahradu. Nabízíme širokou škálu zboží do kuchyně, úklidových potřeb, drobných elektrospotřebičů, do koupelny i do dílny. Vybrat si můžete i z výprodeje a akční nabídky. Snažíme se zákazníkům poskytnout ty nejlepší vychytávky a potřeby té nejvyšší kvality za bezkonkurenční ceny.

PENERINI s.r.o.

Jsme brněnská rodinná pražírna kávy. Zaměřujeme se pouze na 100% arabiky. Naší kávou zásobujeme kavárny, restaurace, kanceláře i domácnosti. Prodáváme kávovary včetně příslušenství, mlýnky na kávu, šálky a skleničky a další zboží potřebné pro přípravu kávy. Pořádáme rovněž kurzy a různá školení o kávě.

HYLA Group s.r.o.

Firma HYLA GROUP s.r.o. je výhradním dovozcem a prodejcem přístrojů HYLA do ČR. Provádíme také jejich servis a opravy včetně dodávek náhradních dílů. Přístroje HYLA pracují na principu voda - rotační samočistící separátor. Používají se jako rychlé a důkladné čističky vzduchu a multifunkční vodní vysavače. Nekupujete filtry ani sáčky. Jsou jednoduché, s dlouhou životností kolem 20 let.