• Detail firmy

U splavu s.r.o.

Základní popis

Nabízíme drobné zahradní stavby ze dřeva. Vyrábíme terasy, pergoly, zahradní krby a opěrné zídky. Zajišťujeme pokládku travních koberců. Dodáváme závl

Adresa

Pražská 977
250 82 Úvaly u Prahy

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29000271

Výrobky, činnosti

Nabízíme drobné zahradní stavby ze dřeva..

Nabízíme drobné zahradní stavby ze dřeva. Vyrábíme terasy, pergoly, zahradní krby a opěrné zídky. Zajišťujeme pokládku travních koberců. Dodáváme závlahové systémy. Zabýváme se výsadbou zeleně.

Kontaktní údaje

E-mail: usplavu@usplavu.net
WWW: www.usplavu.net

Kontaktní osoba

Ing. JIŘÍ PECHÁČEK - Jednatel

Mobil: 737 333 166
Další firmy v oboru

LIFASTAV, spol. s r.o.

Nabízíme zahradní nábytek, houpací sítě, ratanový, kovový nebo dřevěný zahradní nábytek, zahradní grily a další. Věnujeme se realizaci zděných staveb, projekční činnosti, dřevostavbám, fasádám a zateplení, zahradnickým službám - zakládání a údržbě trávníků nebo živých plotů, elektroinstalaci, klempířským a pokrývačským pracím. Zdarma poskytujeme rozpočty při realizaci naší firmou.

Tomáš Dráb

Provozujeme zakázkové truhlářství a podlahářství. Realizujeme renovace dveří a zárubní, schodů i podlah. Zajišťujeme výrobu vestavěných skříní, koupelnového nábytku, kuchyňských linek na míru, kancelářského nábytku, stolů, polic, skříní, dřevěných dětských pískovišť s krytem. Věnujeme se pokládce plovoucích, masivních a vinylových parket.

Jiří Pučera

Zajišťujeme výrobu chovatelských zařízení a zahradních zařízení z masivu na zakázku. Specializujeme se na pergoly, zahradní nábytek, králíkárny, psí boudy a další. Součástí našeho sortimentu jsou také dřevěné květináče, truhlíky a bytové doplňky. Zaměřujeme se také na interiérové úpravy. Zakládáme si na individuálním přístupu k našim zákazníkům.