• Detail firmy

TZ-mont, s.r.o.

Základní popis

Dodáváme a instalujeme protipožární, zabezpečovací, kamerové, docházkové systémy - EPS, EZS, CCTV, ACS. Elektromomtáže, strukturované kabeláže SK, anténní rozvody STA a domovní telefony DT. Montáže silnoproudu, elektroinstalací, hromosvodů a revize

Adresa

Dvořákova 161/14
370 01 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26104091
  • Služby

Výrobky, činnosti

dodávka a instalace protipožární systémy

Dodáváme a instalujeme protipožární,zabezpečovací,kamerové,docházkové systémy - EPS,EZS,CCTV,ACS.

Kontaktní údaje

Mobil: 731 410 770
WWW: www.tz-mont.cz

Kontaktní osoba

Pavel Liška - Jednatel

Mobil: 737 046 210

Zdeněk Pilát - Jednatel

Mobil: 731 410 770

Jan Šturma - Jednatel

Mobil: 731 410 770
Další firmy v oboru

INTERAKUSTIK, spol. s r.o.

Zabýváme se realizací vnitřních stavebních konstrukcí suché výstavby - sádrokartony, podhledy, akustická a protihluková opatření staveb, zajištění požární bezpečnosti staveb. Dodáváme stavební výplně, obklady konstrukcí aj.

Pavel Moc - Bezpečák BOZP + PO

Poskytuji kompletní služby v oblasti PO a BOZP. Zajišťuji zpracování potřebné dokumentace dle zákona 133/85, preventivní prohlídky, školení, osvědčení (kulatá razítka) apod. Součástí služeb je posouzení požárního nebezpečí, požární řády, poplachové směrnice, evakuační plány a poradenství.

KELCOM - INTERNATIONAL s.r.o. Vodňany

Poskytujeme komplexní služby v oblasti technické ochrany majetku a osob, konkrétně zabezpečení domů, bytů, administrativních budov, výrobních závodů či skladových prostor apod. Specializujeme se na dodávky a montáž elektrických zabezpečovacích, kamerových, přístupových a docházkových systémů. Více informací o nabízených produktech a službách naleznete na našich webových stránkách.