• Detail firmy

Tysonic, s.r.o.

Adresa

Národní 981/17
110 00 Praha 1 - Staré Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27205355

Výrobky, činnosti

Velkoobchod a maloobchod s výpočetní technikou

Velkoobchod a maloobchod s výpočetní technikou - Notebooky, Pc sestavy, PC komponenty, ekektronika, příslušenství, kancelářská technika.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 210 709
Mobil: 602 312 157
E-mail: eshop@tysonic.cz
WWW: www.tysonic.cz

Kontaktní osoba

Mario Bertuccio - Majitel

Další firmy v oboru

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.

MEGATRON, s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a distribuci komponentů pro automatizaci. Součástí našeho sortimentu jsou přesné potenciometry, snímače polohy, enkodéry, inkrementální čidla. Nabízíme také joysticky, průmyslové klávesnice nebo průmyslové a přenosné tiskárny. Máme širokou nabídku plastových konstrukčních dílů a zaměřujeme se také na snímače a kalibrátory tlaku.

GNOME.CZ, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na prodej a servis nejrůznější výpočetní a kancelářské techniky od světoznámých výrobců. Zajišťujeme správu a podporu počítačových sítí LAN/WLAN, outsourcing počítačových sítí, instalace hardwarových zařízení a softwaru, virtualizaci, hosting, zálohování, tvorbu uživatelského softwaru, dodávku EET – řešení pro Elektronickou evidenci tržeb, projektování sítí apod.