• Detail firmy

TYMPOL PLUS s.r.o.

Základní popis

Velkoobchod elektroinstalačního materiálu. Nabízíme prodlužovací přívody, rozbočky, vidlice, spojky, vypínače a zásuvky, elementy automatizace budov, domovní zvonky. Dále dodáme: domácí video telefony, monitorovací systémy, systém přivolání pomoci.

Adresa

Hnojník 408
739 53 Hnojník

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27776123
DIČ:  CZ27776123
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Elektroinstalační materiál

Kontaktní údaje

Telefon: +420 553 034 131
Fax: +420 553 034 131
E-mail: info@tympolplus.cz
WWW: www.tympolplus.cz

Kontaktní osoba

Ing. Naděžda Pušáková - Jednatel

Mobil: +420 731 504 584
E-mail: nadezda.pusakova@tympolplus.cz

Jiří Slovioček - Jednatel

Mobil: +420 737 245 554
Další firmy v oboru

ELEKTROROZVADĚČE, s.r.o. - ELRO

Specializujeme se na výrobu elektrorozvaděčů, ocelových rozvodových skříní, elektroměrů a rozvaděčů pro distribuční trafostanice - rozváděče K-RS pro kompaktní distribuční trafostanice a další. V našem sortimentu naleznete také koncové díly, elektroměrové rozváděče ER plastové, a nabízíme také zámečnické práce.

Tachografy Ostrava s.r.o.

Zabýváme se prodejem digitálních i analogových tachografů a nejrůznějšího příslušenství. Dodáváme tachografy, induktivní, rotační a KITAS snímače, tachografové kotouče, termopapíry, kabely ke KITAS snímači tachografů, pancéřové kabely a mnoho dalšího. Realizujeme rovněž opravy analogových tachografů.

HTelektroinstalace & Servis s.r.o.

Realizujeme nové elektroinstalace, rekonstrukce a opravy starých rozvodů, pravidelnou údržbu elektroinstalací a elektrorevize jak pro domácnosti, tak i pro firmy. Provádíme výměnu HDV, elektroměrových skříní, kamerových systémů, anténních a satelitních rozvodů, opravy a instalace hromosvodů, montáž a údržbu protipožárních přepážek. Zajišťujeme zednické, malířské, a po dohodě, i úklidové práce.