• Detail firmy

TYMOS TM Most s.r.o.

Základní popis

Grafická studia, grafika. Prodej ozvučovací techniky a osvětlení. Naše firma je společností, která svým zaměřením vyhoví celé řadě klientů. I nadále se budeme snažit v podobě sponzorských darů podporovat zajímavé aktivity.

Adresa

Budovatelů 2401, bl. 93 - 94
434 01 Most

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27324273
Rok založení:  1999
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Grafická studia, grafika

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 209 059
E-mail: info@tymos.cz
WWW: www.tymos.cz

Kontaktní osoba

Tomáš SMRŽ - Jednatel

Další firmy v oboru

Svítidla Děčín - velkoobchod a maloobchod

Zabýváme se maloobchodním i velkoobchodních prodejem svítidel. Specializujeme se na návrhy a dodávku osvětlení a veškerého elektromateriálu do rodinných domů, bytů, prodejen, sportovišť a průmyslových hal. Společnými silami můžeme navrhnout rozmístění, vypínače, počet a design svítidel. V naší vzorkovně si můžete prohlédnout svítidla od tuzemských i zahraničních dodavatelů.

Jiří Kolda - INTEX

Nabízíme široký sortiment svítidel pro byt, kancelář i zahradu. Prodáváme interiérové i venkovní osvětlení. Z interiérového osvětlení dodáváme stolní lampy, stojací lampy, dětská svítidla, stropní osvětlení, bodová osvětlení, rustikální svítidla, nástěnná svítidla, koupelnová svítidla, LED noční osvětlení a samozřejmě i LED a klasické žárovky.

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.