• Detail firmy

TWW-okna, s.r.o.

Základní popis

Firma je součástí dotačního programu ZELENÁ ÚSPORÁM. Společnost prodává i montuje zámkovou dlažbu. Dále montují a udržují - dřevěná okna, plastová okna, vchodové a balkónové dveře, parapety, žaluzie, sítě proti hmyzu a zámkovou dlažbu.

Adresa

Vendryně 923
739 94 Vendryně

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26854279
Rok založení:  2005
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavebnictví

- montují a udržují - dřevěná okna, plastová okna, vchodové a balkónové dveře, parapety, žaluzie, sítě proti hmyzu a zámkovou dlažbu.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 607 607 637
Mobil: +420 602 749 081
WWW: www.firmawojnar.cz

Kontaktní osoba

Danuta Wojnarová - Jednatel

Tadeáš Wojnar - Jednatel

E-mail: twojnar@volny.cz
Další firmy v oboru

KUMAN spol. s r.o.

Zabýváme se poskytováním stavebních prací a realizací kompletních staveb na klíč včetně zpracování projektové dokumentace. Provádíme zemní práce, montáž sádrokartonových stěn a příček, výkopy septiků a studní, montáž ocelových konstrukcí, kladení střešních krytin a podlah, elektromontáže silnoproudu a slaboproudu, obklady a dlažby, montáž vodovodních a teplovodních rozvodů a mnoho dalšího.

HYDOR s.r.o.

Poskytujeme kompletní práce v oblasti rekonstrukcí rodinných domů. Věnujeme se komplexní stavební činnosti, zednickým a zemním pracím. Dále provádíme výstavbu inženýrských sítí a další služby spjaté s rekonstrukcí domů. Samozřejmostí je i zajištění materiálu a jeho dovoz na určené místo. V případě potřeby nabízíme i pronájem stavebních strojů a kontejnerovou dopravu. Vše rychle a kvalitně.

ABC Českého Hospodářství a.s.

ABC Českého Hospodářství je největší české internetové B2B tržiště poptávek a nabídek s dlouholetou tradicí. Posláním tržiště ABC je zprostředkovat nové obchodní příležitosti společnostem nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.