• Detail firmy

TWINTE Group s.r.o.

Základní popis

Jsme silné sdružení, které provádí stavební zakázky jakéhokoliv rozsahu. Rychlá spolupráce mezi divizemi je zárukou kvalitní výstavby. Nabízíme kvalitu, rychlost, zkušenosti, zajímavé cenové kalkulace na zakázky, architekty, projektanty, techniky.

Adresa

Slavojova 579/9
128 00 Praha 2 - Nusle

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24210927

Výrobky, činnosti

Dřevostavby

Kontaktní údaje

E-mail: info@twintegroup.cz
WWW: www.twintegroup.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Jakubec - Jednatel

Mobil: +420 777 550 513
Další firmy v oboru

MIRELINA COMPANY s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej komponentů výpočetní techniky a práce v oblasti elektroinstalace. Provádíme energetické audity budov. Zajišťujeme silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, montáže ústředních topení, prodej sanity, montáže a servis vzduchotechniky a klimatizace, projektování kanalizace a kompletní rekonstrukční práce pro občanskou i komerční výstavbu.

AB Arco, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební činnosti, výstavbu objektů na klíč a revitalizaci bytových a panelových domů. Zabezpečujeme sanace betonových konstrukcí, tlakové injektáže pomocí uhlíkových lamel a kompozitních tkanin, stříkané betony a další činnosti. Působíme na území celé České republiky.

DV STAKON, spol. s r.o.

DVEŘE, OKNA. Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem výrobků fa DORMA. Dodáváme horní a podlahové dveřní zavírače, zámky, panikové uzávěry, regulátory postupného zavírání i elektromagnety. Nabízíme kování i příslušenství pro skleněné posuvné dveře a stěny. Dále komponenty na automatické posuvné dveře i sprchové kouty. Kompletní nabídka zboží na www.