• Detail firmy

TwelveTech, s.r.o.

Základní popis

Jsme konzultačně-poradenská IT společnost, která poskytuje komplexní služby v oblasti konzultační podpory řízení firem a informačního řízení.

Adresa

Na Roudné 443/18
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25475827

Výrobky, činnosti

Poradenské, právní a konzultační služby

Jsme konzultačně-poradenská IT společnost, která poskytuje komplexní služby v oblasti konzultační podpory řízení firem a informačního řízení.

Kontaktní údaje

E-mail: info@twelve.cz

Kontaktní osoba

Josef Končický - Jednatel

Mobil: +420 603 466 037
E-mail: info@twelve.cz
WWW: www.twelve.cz/
Další firmy v oboru

Daňová kancelář - Ing. Josef Šlajs

Naše společnost se již řadu let věnuje vedení kompletního účetnictví. Zajistíme Vám vypracování daňové evidence a daňových přiznání. Daňové poradenství, které vám nabízíme, Vám poskytne právní pomoc a finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí. Dále nabízíme služby v oblasti mezd - vedení mzdové agendy.

EGF, spol. s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti projektové činnosti - urbanismus, architektura, interiéry. Zabýváme se poradenskou, inženýrskou a investorskou činností, realizacemi staveb, zajišťujeme energetické audity, průkazy energetické náročnosti budov, prohlídky kotlů apod. Naši zaměstnanci jsou odborně vyškoleni a disponují různými certifikáty a osvědčeními. Řešíme požadavky klientů po celém území ČR.

Bc. Petr Kulin

Poradenství a školení v oblastech osobního a podnikatelského rozvoje. Školení obchodních dovedností. Rozvoj podnikání.