• Detail firmy

TVP - MONT s.r.o.

Základní popis

Provádíme stavební činnost, práce a řemesla, modernizace, montáže a opravy rozvodů, vytápění, voda a kanalizace, plyn, elektro, zámečnické a sádrokartonářské práce, zednické práce. Zajišťujeme odborné posudky, projekce a inženýrskou činnost.

Adresa

Opolanská 157
289 07 Libice nad Cidlinou

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25067729

Výrobky, činnosti

Provádíme stavební činnost, práce a řemesla

Kontaktní osoba

Zdeněk Janouch - Majitel

Mobil: 602 335 322
E-mail: info@autorizace-staveb.cz
WWW: www.autorizace-staveb.cz
Další firmy v oboru

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.

MOBEST, a.s.

Stavební společnost Mobest a.s. - specialista na suchou výstavbu. Sádrokartonové konstrukce včetně podhledů jak ze SDK, tak z minerálních, akustických či hygienických podhledů. Firma se také zabývá zateplením obytných budov. Působíme v ČR a na Slovensku.

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.