• Detail firmy

TURUL CONSULTING s.r.o.

Základní popis

Provádí bezpečnostní poradenství, ochrana informací, krizové řízení, havarijní plánování.

Adresa

Holubinková 168/6
104 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  02571307

Výrobky, činnosti

Bezpečnostní poradenství

Kontaktní údaje

E-mail: attila.szucs@turul.cz
WWW: www.turul.cz

Kontaktní osoba

ATTILA SZÜCS - Jednatel

Mobil: +420 737 224 435
Další firmy v oboru

Brož Lakosilová s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce. Zajišťujeme školení PO a BOZP, odbornou přípravu preventistů PO, pravidelné prohlídky objektů, revize protipožárních zařízení, kotlů a tlakových nádob atd. Součástí služeb je rovněž poradenství a odborné konzultace v oblasti PO a BOZP. Seznam firem, které využívají našich služeb naleznete na webových stránkách firmy.

Qconex v.o.s.

Zaměřujeme se na služby v oblasti manažerského poradenství. Poskytujeme poradenství pro: zavedení systému jakosti, zavedení environmentálního systému řízení, zavedení systému řízení bezpečnostních rizik. Pořádáme školení a semináře.

ELSECCO - Electronic Security & Consulting s.r.o.

Nabízíme elektrické zabezpečovací systémy EZS, kamerové systémy CCTV, systémy kontroly vstupu ACCESS, elektrické požární signalizace EPS, domácí telefony a ochranu obvodu. Dodáváme monitorovací kamerové systémy, poplašné systémy, venkovní bezpečnostní kamery, identifikační přístupové systémy, tísňové systémy, protipožární zabezpečení staveb, systémy evidence docházky apod.