• Detail firmy

Turma Praha, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se převážně mimosoudním inkasem a správou pohledávek.

Adresa

Litevská 1174/8
100 06 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28427220

Výrobky, činnosti

Zabýváme se převážně mimosoudním inkasem

Zabýváme se převážně mimosoudním inkasem a správou pohledávek.

Kontaktní osoba

Michael Pastorek - Majitel

Mobil: +420 607 555 880
E-mail: turma@turma.cz
WWW: www.turma.cz
Další firmy v oboru

Euroforum Group,a.s.

Zabýváme se vzděláváním a poradenstvím v oblasti finančních trhů a investičního bankovnictví v České republice. Specializujeme se na poradenství v oblasti získávání dotací z fondů z Evropské unie. Pořádáme odborné vzdělávací semináře pro širokou veřejnost i odborníky. Naše služby poskytujeme městům a obcím, vědeckovýzkumným organizacím či podnikatelskému sektoru.

ŠVARCOVÁ ALENA Ing.

Poskytujeme poradenství zavádění systému managementu a ochrany životního prostředí pro firmy. Nabízíme školení systému managementu, školení interních auditorů, zavádění systémů environmentálního managementu, udržování systému managementu, školení EMS a systému managementu BOZP, poradenství při interních auditech či realizaci závěrečného poradenského auditu.

Bc. Jiří Voršilka

Poskytujeme komplexní služby v oblasti zpracování účetnictví a daňové evidence. Nabízíme profesionální zpracování účetních dokladů, veškerých daňových přiznání, účetních závěrek, finančního účetnictví a mezd přímo u Vás ve firmě nebo v naší kanceláři. Navrhneme pro Vás plán daňové optimalizace přímo dle vašich potřeb.