• Detail firmy

TURBOSERVIS PRAHA s.r.o.

Základní popis

Opravy a servis turbodmychadel pro osobní i nákladní vozy, zemědělská vozidla i motorové stroje. Dodávky nových turbodmychadel GARRETT, HOLSET, KKK, IHI, MITSUBISHI. Opravy regulací a VNT systémů. Zasílání po celé ČR do druhého dne.

Adresa

Dittrichova 344/6
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27209121

Výrobky, činnosti

Opravy a servis turbodmychadel pro osobní auta

Opravy a servis turbodmychadel pro osobní i nákladní vozy, zemědělská vozidla i motorové stroje. Dodávky nových turbodmychadel GARRETT, HOLSET, KKK, I

Kontaktní údaje

E-mail: info@turboservis.cz

Kontaktní osoba

Radek Ing.Diblík - Majitel

Mobil: +420 775 387 307
E-mail: info@turboservis.cz
WWW: www.turboservis.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AUTODRUŽSTVO PRAHA

Specializujeme se na prodej nových vozů značky Škoda, originálních dílů a dalšího příslušenství. Zaměřujeme se na komplexní záruční i pozáruční servis vozů Škoda, pneuservis, uskladnění pneumatik a další. Měříme emise a v našem areálu se nachází STK. V nabídce našich služeb máme diagnostiku, 3D měření geometrie, montáž zabezpečení vozu Construct a další.

Maxi L s.r.o.

Zajišťujeme prodej a výkup náhradních dílů pro vozy značky Škoda. Námi dodávané náhradní díly jsou prověřené a vždy v top stavu. Provozujeme autovrakoviště.

ŠROUBÁRNA MAREK s.r.o.

Naše společnost, s více než stoletou tradicí, se specializuje na zakázkovou kusovou výrobu drátů, niplů a paprsků do kol. Vyrábíme dráty do kol automobilů a motocyklů, a to včetně veteránů a historických kol. Naše produkty dodáváme nejen na tuzemský trh, ale i do zahraničí. Vyvážíme zejména na Slovensko, do Maďarska, Polska a ostatních států EU. Katalog výrobků naleznete na našich www stránkách.