• Detail firmy

TURAN s.r.o.

Základní popis

Síť obchodů se spotřebním materiálem pro tiskárny : inkoustové kazety, tonery, plnící sady, papíry a speciální papíry. Obchody Prink fungují na principu franchisingového členství a nacházejí se v téměř všech evropských zemích.

Adresa

Benjamína Kličky 1459/3
669 02 Znojmo

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25517937
DIČ:  CZ25517937
Rok založení:  1998
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- zakoupíte kvalitní produkty, při úspoře až 60%. V obchodu dostanete během pár sekund náplň nebo papír přesně pro vaši tiskárnu.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 515 260 834
Fax: +420 515 260 834
E-mail: info@prink.cz
WWW: www.prink.cz

Kontaktní osoba

Giancarlo Merlino - Jednatel

Ivo Rajgl - Jednatel

Další firmy v oboru

KP Trading Brno, s.r.o.

Již 20 let se naše, v jádru rodinná firma, specializuje na dovoz a distribuci nápojových specialit nejvyšší kvality z různých částí světa. Dnes zastupujeme v České republice několik italských společností v roli výhradního dovozce a reprezentujeme výrobce z Kanady, Anglie a Cejlonu. Nabízíme jedinečné zboží, zařízení pro jeho přípravu, kompletní servis a především individuální přístup.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do našeho nabídkového portfolia patří systémy pro čtení a tisk čárového kódu, spotřební materiál, softwarová řešení a servis. Prodej tiskáren etiket a čárového kódu, samolepících etiket, stacionárních snímačů čárového kódu, aplikátorů etiket, pultových prezentačních snímačů, ručních čteček či mobilních terminálů.

MODIOS spol. s r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem mléčných a chlazených výrobků. Našimi produkty zásobujeme především maloobchody a jídelny veřejného stravování - školy, menzy, kantýny, závodní jídelny, domovy mládeže, domovy důchodců, nemocnice, hotely, restaurace, věznice a další gastro provozovny. Nabízíme k pronájmu netemperovaný sklad a venkovní prostory s nonstop ochranou kamerovým systémem.