• Detail firmy

TUMA INVEST s.r.o.

Základní popis

Krby, kamna, sporáky, komíny a komínové systémy, včetně kompletního servisu v oblasti krbové a komínové techniky. Obchodní řetězec se specializací na topnou techniku. Prodej a distribuce tovaru s dovozem k Vám po celé CZ. Velkoobchod, maloobchod.

Adresa

Útulná 507/15
108 00 Praha 10 - Malešice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24230642
DIČ:  CZ24230642
Rok založení:  2012
Počet zaměstnanců:  20
Roční obrat:  75000000
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Krby, kamna, komíny TUMA.

Kontaktní údaje

E-mail: tumainvest@gmail.com
WWW: www.krby-tuma.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Tuchyňa - Jednatel

Mobil: +420 739 033 548
E-mail: tumainvest@gmail.com
Další firmy v oboru

Milan Mašek - instalatérské potřeby, s.r.o.

Provádíme veškeré instalatérské práce. Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej instalatérských a topenářských potřeb. V naší nabídce nalezete nářadí, které rovněž půjčujeme, dále pak armatury, potrubí, tvarovky, sanitu a jiné zařizovací předměty. Zakoupené zboží Vám po domluvě přivezeme, v případě zájmu zprostředkujeme revizi či projekci. Poradenství při výběru materiálu je samozřejmostí.

Eko-Air.CZ s. r. o.

Zabezpečujeme dodávky a montáž rekuperace, vzduchotechniky a klimatizací. Realizujeme stavbu pasivních domů a jsme registrovaným dodavatelem v dotačním programu Nová zelená úsporám.

MOBEST, a.s.

Stavební společnost Mobest a.s. - specialista na suchou výstavbu. Sádrokartonové konstrukce včetně podhledů jak ze SDK, tak z minerálních, akustických či hygienických podhledů. Firma se také zabývá zateplením obytných budov. Působíme v ČR a na Slovensku.