• Detail firmy

TUMA INVEST s.r.o.

Základní popis

Krby, kamna, sporáky, komíny a komínové systémy, včetně kompletního servisu v oblasti krbové a komínové techniky. Obchodní řetězec se specializací na topnou techniku. Prodej a distribuce tovaru s dovozem k Vám po celé CZ. Velkoobchod, maloobchod.

Adresa

Útulná 507/15
108 00 Praha 10 - Malešice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24230642
DIČ:  CZ24230642
Rok založení:  2012
Počet zaměstnanců:  20
Roční obrat:  75000000
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Krby, kamna, komíny TUMA.

Kontaktní údaje

E-mail: tumainvest@gmail.com
WWW: www.krby-tuma.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Tuchyňa - Jednatel

Mobil: +420 739 033 548
E-mail: tumainvest@gmail.com
Další firmy v oboru

Topinstal, spol. s r.o.

Zajišťujeme havarijní topenářský servis kotelen a výměníkových stanic. Provádíme výměny a montáže uzavíracích armatur, pojistných ventilů, radiátorů, radiátorových kohoutů, elektroventilů, trojcestných kohoutů, expanzomatů apod. Realizujeme čištění bojlerů a zásobníkových nádrží a kompletní montáže rozvodů vody a topení. Zaměřujeme se na komplexní topenářskou a instalatérskou údržbu objektů.

Josef Bujas

Nabízíme rekonstrukce domů i bytů, výměny oken, bourání či instalatérské a klempířské práce. Provádíme zateplení, izolatérství a montáže sádrokartonů.

ZIEGLER ZZ s.r.o.

Naše firma vykonává činnost v oblasti energetiky, správy nemovitostí, stavebních prací TZB a havarijních služeb. Zajišťujeme projektování, montáže, rekonstrukce a opravy. Jsme držitelem řady významných certifikátů. Neváhejte navštívit pro více informací naše webové stránky. Budeme se těšit na případnou spolupráci.