• Detail firmy

TSGCom, s.r.o.

Základní popis

Telekomunikační síť MyNET.cz provozovaná společností TSGCom, s.r.o. poskytuje ve vybraných oblastech České republiky vysoce kvalitní a cenově dostupné připojení k internetu, telefonování a ostatní služby navrhnuté pro domácnosti i pro firmy.

Adresa

Krásova 1027/9
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62907603
DIČ:  CZ62907603

Výrobky, činnosti

Telekomunikační síť

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 480 875
E-mail: help@mojesit.cz
WWW: www.mojesit.cz

Kontaktní osoba

Dušan Zábrodský - Jednatel

Další firmy v oboru

Cenová kalkulačka tarifů

Cenová kalkulačka telekomunikačních služeb KOREKTEL/KALK poskytuje bezplatné, objektivní a aktualizované on-line srovnání cen telekomunikačních služeb pro jednotlivce a domácnosti nebo drobné podnikatele či malé firmy z pohodlí domova. Cenová kalkulačka KOREKTEL/KALK má k dispozici celkově 4 cenové kalkulátory zaměřené na: mobilní a pevné volání/tarify a mobilní a pevný internet.

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.