• Detail firmy

TSC Metal s.r.o.

Základní popis

Jsme česká výrobní firma. Nabízíme kompletní CNC zpracování plechů: vysekávání, děrování, ohýbání, tvarování, ohraňování, lisování, zakružování

Adresa

Vrchlického nám. 34
269 01 Rakovník

Okres: Rakovník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29043395

Výrobky, činnosti

Nabízíme kompletní CNC zpracování plechů:

Kontaktní údaje

Mobil: +420 607 567 812
E-mail: obchod@tscmetal.cz
WWW: www.tscmetal.cz

Kontaktní osoba

Marek Čihák - Jednatel

Tomáš Čihák

Mobil: +420 602 549 243
Další firmy v oboru

Milan Fiala

Naší hlavní činností jsou zámečnické práce. Vyrábíme vrata, mříže, ploty, zábradlí a ocelové konstrukce na zakázku. Provádíme svařování nerezu i kovů, řezání, vrtání a soustružení. Věnujeme se rovněž montážím strojů a opravám mechanismů. Zajišťujeme generální opravy tvářecích strojů. Se zámečnickou výrobou máme letité zkušenosti, v této oblasti podnikáme již od roku 2001.

SALTEN s.r.o.

Výrobní, technologické a konstrukční znalosti nám umožňují výrobu zařízení od dělení materiálu až po mechanickou, hydraulickou a elektrickou montáž včetně testování v areálu společnosti. Naší obchodní partneři tak mohou využívat unikátní možnost dodávky hotových testovaných zařízení přímo do místa určení jejich zákazníků.

METALKOV, spol. s r. o.

Nabízíme služby v oblasti antikorozních povrchových úprav ocelových konstrukcí a technologických dílců pro různá odvětví. Realizujeme tryskání ocelových konstrukcí, antikorozní metalizace, průmyslové lakování, žárové i odstředivé zinkování či zinkování nástřikem, služby korozního inženýrství apod. Provozujeme také sklad technických plynů. Povrchově upravené kovy jsme schopni Vám i dopravit.