• Detail firmy

TS-UV, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se výrobou zařízení pro dezinfekci vody, vzduchu, povrchu pracovních ploch a celých místností. Nabízíme zařízení pro dezinfekci UV zářením.

Adresa

Mlýnská 930/8
678 01 Blansko

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29305705
DIČ:  CZ29305705
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Germicidní dezinfekce

Působíme v oblasti germicidní dezinfekce. Germicidní dezinfekce - likvidujeme nežádoucí mikroorganismy bez použití chemických prostředků ve vodě, vzduchu i na povrchu těles. Jsme přímý výrobce všech zařízení!!

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 222 754
E-mail: info@ts-uv.cz
WWW: www.uv-lampy.cz

Kontaktní osoba

Jiří Trojtler - Jednatel

Mobil: +420 774 148 100
Další firmy v oboru

Ing. Jiří KOTAČA - Želex

Zabýváme se prodejem speciálních materiálů a materiálů pro železobetonové konstrukce, stavební chemie, materiálem pro kotvení zdiva, výztuže zdiva, plastových a ocelových distančních prvků. Nabízíme nanotechnologie pro betony.

BENAX s.r.o.

Produkty ECODES pomáhají chránit Vaše zdraví. ECODES vyvíjíme, vyrábíme a distribuujeme jako bezchlorové dezinfekční prostředky. Pro vývoj a výrobu využíváme zkušeností a požadavků zákazníků s ohledem na způsoby využití a aplikací. ECODES dle inovativnímu složení, silnému a dlouhodobému účinku jsou bezkonkurenční. Nepoškozují povrchy, materiály a směsi.

IRMANN CS, spol. s. r. o.

Úprava a čištění vody, vzduchu, povrchu těles pomocí UV záření. Vyrábíme zařízení pro úpravu vody, UV lampy, UV reaktory Desuva. Dezinfekce vody pitné, bazénové, užitkové, odpadní, demi(PW), teplé. UV desinfekce lahví (sklo i PET), uzávěrů a folií.