• Detail firmy

TS Plus Servis s.r.o.

Základní popis

poskytují kompletní služby správy nemovitostí se zaměřením na úklidové práce pro firmy a domácnosti s širokou paletou služeb, které se vyznačují především individuálním přístupem k zákazníkům a profesionální kvalitou.

Adresa

Pražská 386
252 41 Dolní Břežany

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28078721

Výrobky, činnosti

Úklid a čištění

poskytují kompletní služby správy nemovitostí se zaměřením na úklidové práce pro firmy a domácnosti s širokou paletou služeb, které se vyznačují přede

Kontaktní údaje

E-mail: info [zavináč] tsplus.cz
WWW: www.tsplus.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Pokora - Majitel

Mobil: +420 732 219 457

Svitlana Bc.Pokorová - Jednatel

Mobil: +420 603 376 252

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Zaměřujeme se na strojírenskou výrobu a veškeré strojírenské operace. Zajišťujeme CNC dělení materiálu, tvarové řezání plechů, CNC obrábění, lisování, ohýbání trubek, svařování a také povrchové úpravy lakování a tryskání. Rovněž se věnujeme prodeji pneumatik pro osobní i dodávková vozidla. Poskytujeme služby pneuservisu, plnění a čištění klimatizace a provádění ochrany pneumatik proti průrazu.

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.

Petr Němeček

Specializujeme se na poskytování komplexního servisu v oblasti úklidu. Provádíme strojové čištění koberců, čalounění, mytí oken, čištění podlah jednorázově nebo v pravidelném intervalu. Nabízíme služby firmám i domácnostem.