• Detail firmy

Trystav Group, s.r.o.

Základní popis

Firma TRYSTAV GROUP,s.r.o. se zabývá stavební činností v hospodářské a občanské výstavbě, výrobou vazníků a tesařských prací. Nabízíme návrhy a realizaci vestavěného nábytku. Zateplování budov od střechy až po sklep širokou škálou materiálů.

Adresa

Liboc 41
357 51 Kynšperk nad Ohří

Okres: Sokolov
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28053371
DIČ:  28053371

Výrobky, činnosti

Stavební činost

Kontaktní údaje

E-mail: trystav@seznam.cz
WWW: trystav.cz

Kontaktní osoba

Lubomír Pokorný - Ředitel

Telefon: +420 777 109 176
E-mail: trystav@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

Jaromír Láznička - Kamnářství

Naší specializací jsou krbová a kachlová kamna na zakázku. Stavíme komínová tělesa, montujeme vložky s teplovodním výměníkem, nabízíme krbové a plynové vložky. Součástí poskytovaných služeb jsou grafické návrhy topidel v 3D programu Palette cad. Jsme členem Cechu kamnářů ČR.

DV STAKON, spol. s r.o.

DVEŘE, OKNA. Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem výrobků fa DORMA. Dodáváme horní a podlahové dveřní zavírače, zámky, panikové uzávěry, regulátory postupného zavírání i elektromagnety. Nabízíme kování i příslušenství pro skleněné posuvné dveře a stěny. Dále komponenty na automatické posuvné dveře i sprchové kouty. Kompletní nabídka zboží na www.