• Detail firmy

Tryskání Balcárek s.r.o.

Základní popis

Povrchové úpravy, tryskání kovových dílů, tryskání odlitků, tryskání podvozků automobilů, nátěry, nástřiky. Komplexní protikorozní (antikorozní) ochrana kovů. Nabízíme i mobilní tryskání kovových konstrukcí, příp. vč. nátěrů a nástřiků.

Adresa

Svatoplukova 153/7a
784 01 Litovel

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01584995
DIČ:  CZ01584995
  • Služby

Výrobky, činnosti

Tryskání kovů

- do 5 tun

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 964 234
Fax: +420 585 343 602
E-mail: vbalcarek@volny.cz
WWW: www.balcarek-litovel.cz

Kontaktní osoba

JAN HULIČNÝ - Majitel, Jednatel

Mobil: +420 774 357 947
Další firmy v oboru

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

MSYM s.r.o.

Specializujeme se na kovoobrábění a kovovýrobu. Nabízíme laserové pálení plechů, řezání laserem, vysekávání plechu, ohraňování plechů nebo svařování konstrukcí. Realizujeme soustružení, práci na CNC ohýbačce trubek, lisování plechu a další práce na CNC strojích. Zaměřujeme se na velkou sériovou výrobu, ale i kusové zakázky - vždy dle požadavku zákazníka.

VLTAVÍN HOLDING stavební podnik s.r.o.

Zabýváme se prováděním sanací vad panelové výstavby a komplexní rekonstrukce bytových a administrativních objektů. Připravíme Váš objekt na zimu, poradíme se získáním dotací v programu Zelená úsporám. Působíme zejména v Praze, Středočeském a Západočeském kraji, přijímáme však zakázky z celé České republiky.