• Detail firmy

Trvalé stavby, s.r.o.

Základní popis

Jsme stavební firma zaměřující se na stavby pro bydlení, především pak na domy kryté zemí. Rádi bychom se pozitivně profilovali zaměřením na ekologicky nenáročnou a architektonicky přívětivou výstavbu.

Adresa

nám. Míru 386
763 16 Fryšták

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26928621

Výrobky, činnosti

Jsme stavební firma zaměřující se na stavby

Kontaktní údaje

Telefon: 577 911 767
E-mail: trvalestavby@trvalestavby.cz
WWW: www.trvalestavby.cz

Kontaktní osoba

. Petr Halašta - Jednatel

Mobil: 608 767 945
E-mail: halasta@trvalestavby.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LGP parking & storage s.r.o.

Naše společnost se zabývá výrobou, dodávkami a servisem automatických a mechanických nadzemních a podpovrchových parkovacích systémů na míru. Parkovací systémy zajišťují bezpečné, ekonomické, ekologické i rychlé zaparkování automobilů všude tam, kde je nedostatek místa. Dovolují vytvořit nová parkovací místa v nevyužitých podzemních prostorách, kam se vozidla obvyklým způsobem vůbec nedostanou.

ALUCON PLUS s.r.o.

Specializujeme se na výrobu hliníkových oken, dveří a zimních zahrad. Realizujeme prosklené fasádní stěny, interiérové hliníkové příčky, posuvné dveře, posuvné zdvižné hliníkové dveře a další. Poskytujeme odborný servis.

GRADIOR, spol. s r.o.

Specializujeme se na navrhování a realizaci divadelních prostor a techniky pro kina, kulturní i multifunkční zařízení. Realizujeme divadelní osvětlení, elektroakustiku, mechanizace jeviště pro horní i dolní sféru. Dodáváme divadelní techniku, divadelní rekvizity, látkové vybavení apod. Zabezpečujeme zateplení fasád domů či rekonstrukce balkónů a lodžií.