• Detail firmy

Truhlářství Zásada s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se výrobou oken, dveří, schodišť, nábytku či obkladů. Realizujeme interiéry či vybavení restaurací a nabízíme truhlářské prvky do domů.

Adresa

Zásada 210
468 25 Zásada

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28682602

Výrobky, činnosti

výroba

oken, dveří, schodišť, nábytku či obkladů. Realizujeme interiéry či vybavení restaurací a nabízíme truhlářské prvky do domů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 483 385 168
Mobil: +420 602 439 889
E-mail: info@truhlarstvizasada.cz
WWW: www.truhlarstvizasada.cz

Kontaktní osoba

Helena Plachá - Jednatel

Další firmy v oboru

Milan Fojt

Již téměř 15 let zajišťujeme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Realizujeme rekonstrukce a nátěry střech, montujeme nové střešní krytiny. Provádíme výškové práce pomocí horolezecké techniky. Působíme především v regionech: Liberec, Semily, Turnov a Jablonec nad Nisou.

Daniel Mazurkiewicz

Zabýváme se dodávkou oken, dveří, parapetů a stínící techniky od různých výrobců. Zajišťujeme komplexní služby - zaměření, předběžnou kalkulaci, dodávku zboží, odbornou montáž i následný servis. Zaměřujeme se zejména na zákazníky z Libereckého kraje a širšího okolí.

DŘEVOOBCHOD - ČESKÁ LÍPA, s.r.o.

Zabýváme se prodejem dřevařského materiálu a doplňkového zboží. Náš sortiment zahrnuje: dřevěné desky, dřevěná okna a dveře, řezivo, hoblované produkty a nábytkové kování. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách. Velkoplošné materiály Vám nařežeme, desky naformátujeme a olepíme hrany. U nás zakoupené zboží Vám po domluvě také přivezeme. Pro více informací nás kontaktujte.